وبلاگ

انتخاب وکیل

در پلتفرم حقوقی با انواع خصوصیات یک وکیل خوب و تخصصی و چگونگی عقد قرارداد با آن آشنا شوید و از بهترین ها استفاده کنید.

جمعی از وکلای با سابقه ، خوشنام، خوش فکر و با پشتکار و با علم بالا را گرد هم آوردیم.

معیار کاردو برای این انتخاب عواملی مانند تخصص آنها در زمینه مربوط به قانون، تجربه، شهرت و سبک ارتباطی است.  همچنین باید برای مشاوره می توانید با وکلای بالقوه ملاقات کنید تا درک آنها از پرونده شما و میزان احساس راحتی شما در کار با آنها را ارزیابی کنید.

در اینجا مراحل دقیق تر برای انتخاب وکیل شما آورده شده است:

 نیازهای تان را شناسایی می کنیم: مسئله حقوقی خاصی که با آن روبرو هستید را مشخص کنید.  وکلای مختلف در زمینه های مختلف حقوقی مانند خانواده، جنایی، آسیب های جانی، مهاجرت و غیره تخصص دارند. حتما وکیلی را انتخاب می کنیم که تخصصش با پرونده شما مطابقت داشته باشد.

 بررسی صلاحیت ها: اعتبار وکیل برای قرارداد ، از جمله تحصیلات، پذیرش وکالت، و هر گونه گواهینامه اضافی در حوزه تخصصی را بررسی می کنیم

 تجربه: وکلا با تجربه مرتبط را معرفی می کنیم  در مورد سوابق آنها در رسیدگی به پرونده های مشابه خود و در مورد میزان موفقیت آنها می گوییم.

 شهرت: با خواندن بررسی های آنلاین، بررسی با سازمان های قانونی محلی و درخواست مراجعات از مشتریان قبلی، در مورد اعتبار وکیل مطمئن می شوید.

 مشاوره اولیه: پلتفرم حقوقی کاردو یک مشاوره اولیه رایگان یا کم هزینه ارائه می دهند.  از این برای بحث در مورد پرونده خود، پرسیدن سؤالات و درک رویکرد و سبک ارتباطی تان بهره ببرید.

 سازگاری: ارزیابی می کنیم که آیا در برقراری ارتباط با وکیل احساس راحتی و اطمینان می کنید.  یک رابطه کاری خوب برای موفقیت پرونده شما بسیار مهم است.

هزینه ها : ساختار حق الزحمه وکیل را در طول مشاوره با شما در میان می گذاریم تا  بدانید نرخ های ساعتی، هزینه های ثابت یا هزینه های اضطراری را که متناسب با بودجه شما باشد

 دانش محلی: وکیل آشنا با دادگاه‌ها، قضات و رویه‌های محلی می‌تواند بینش‌های ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد که ممکن است برای پرونده شما مفید باشد.

خصوصیات یک وکیل خوب را به شما می گوییم و در عقد قرارداد برای انواع موضوع وکالت به شما مشاوره می دهیم.

×
مشاوره حقوقی
مشاوره رایگان
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
  • عکس
  • امتیاز
  • قیمت
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • نویسنده
  • قسمت
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه
×